Colour : Blue, Size : Door Curtain
Package content : 1 Door Curtain
Dimensions : 135 CMX 225 CM ; 53 Inches X 86 Inches
Material Type : polyester_blend
Colour : Blue, Size : Door Curtain
Package content : 1 Door Curtain
Dimensions : 135 CMX 225 CM ; 53 Inches X 86 Inches
Material Type : polyester_blend
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | turquoise |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 225L x 225W x 135H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Colour : Blue, Size : Door Curtain
Package content : 1 Door Curtain
Dimensions : 135 CMX 225 CM ; 53 Inches X 86 Inches
Material Type : polyester_blend
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | turquoise |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | polyester |
| Common name | DDECOR - 100% PolyesterOmbre PatternDoor 7 Ft|135 CM X 225 CM| - Turquoise |
| Net Quantity | 1 sets |
| Weight | 1300 g |
| Package Dimension | 225L x 135W x 225H cm |
| Product Dimensions | 225L x 225W x 135H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691088633 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |