Pack of 1 bath Towel
Color : White,GSM : 625
Ddecor Live Beautiful
Pack of 1 bath Towel
Color : White,GSM : 625
Ddecor Live Beautiful
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | white |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 38L x 26W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Pack of 1 bath Towel
Color : White,GSM : 625
Ddecor Live Beautiful
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | white |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | bamboo |
| Common name | DDECOR - Solitaire Collection 100% Cotton Bomboo Bath Towel |75 CM X 150 CM| - White |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 800 g |
| Package Dimension | 150L x 75W x 150H cm |
| Product Dimensions | 38L x 26W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8904192800603 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |