Pack of 1 Bath Towel
Material : Cotton
Dimension : 75 CM X 150 CM
Colour : Brown
Wash Care : Machine Wash
Pack of 1 Bath Towel
Material : Cotton
Dimension : 75 CM X 150 CM
Colour : Brown
Wash Care : Machine Wash
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | brown |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 75L x 150W x 75H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Pack of 1 Bath Towel
Material : Cotton
Dimension : 75 CM X 150 CM
Colour : Brown
Wash Care : Machine Wash
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | brown |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | bamboo |
| Common name | DDECOR - Platina Collection 100% Cotton Bomboo Plains And Textures Pattern 520TC Bath Towel |75 CM X 150 CM| - Brown |
| Net Quantity | 1 sets |
| Weight | 800 g |
| Package Dimension | 150L x 75W x 150H cm |
| Product Dimensions | 75L x 150W x 75H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691040655 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |