Colour: Multi, Size: 229 CM X 274 CM
Package Content: 1 Double Bed Sheet Set With Two Pillow Covers
Material Type: Cotton
Colour: Multi, Size: 229 CM X 274 CM
Package Content: 1 Double Bed Sheet Set With Two Pillow Covers
Material Type: Cotton
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | confetti |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 3 piece |
| Product Dimensions | 36L x 31W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Colour: Multi, Size: 229 CM X 274 CM
Package Content: 1 Double Bed Sheet Set With Two Pillow Covers
Material Type: Cotton
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | confetti |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Common name | DDECOR - Elemental Collection 100% Cotton Floral Pattern 144TC King Bedsheet |229 CM X 274 CM| with 2 Pillow Covers - Multi |
| Net Quantity | 3 piece |
| Weight | 1500 g |
| Package Dimension | 274L x 229W x 274H cm |
| Product Dimensions | 36L x 31W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691102049 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |