Colour - Brown ; Size - Double
Package Content : 1 Double Bedsheet with 2 Pillow Covers
Wash Care : Machine Wash
Fabric Type : Cotton
Dimensions : 254 CM X 274 CM
Colour - Brown ; Size - Double
Package Content : 1 Double Bedsheet with 2 Pillow Covers
Wash Care : Machine Wash
Fabric Type : Cotton
Dimensions : 254 CM X 274 CM
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | brown |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Size | DOUBLE - 100X108 inch |
| Net Quantity | 3 piece |
| Product Dimensions | 36L x 31W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Colour - Brown ; Size - Double
Package Content : 1 Double Bedsheet with 2 Pillow Covers
Wash Care : Machine Wash
Fabric Type : Cotton
Dimensions : 254 CM X 274 CM
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | brown |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Size | DOUBLE - 100X108 inch |
| style | Modern |
| Common name | DDECOR - Shades Of India Collection 100% Cotton Paisley Pattern 136TC King Bedsheet |254 CM X 274 CM| Brown |
| Net Quantity | 3 piece |
| Weight | 1500 g |
| Package Dimension | 36L x 31W x 5H cm |
| Product Dimensions | 36L x 31W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Aug-21 |
| EAN | 8907691087575 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |