Colour - Golden ; Size - Double
Package Content : 1 Double Bedsheet with 2 Pillow Covers
Wash Care : Machine Wash
Fabric Type : Cotton
Dimensions : 274 CM X 274 CM
Colour - Golden ; Size - Double
Package Content : 1 Double Bedsheet with 2 Pillow Covers
Wash Care : Machine Wash
Fabric Type : Cotton
Dimensions : 274 CM X 274 CM
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | gold |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 36L x 31W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
Colour - Golden ; Size - Double
Package Content : 1 Double Bedsheet with 2 Pillow Covers
Wash Care : Machine Wash
Fabric Type : Cotton
Dimensions : 274 CM X 274 CM
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | gold |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Common name | DDECOR - Esteem Ombre Collection 100% Cotton Abstract Pattern 210TC Super King |274 CM X 274 CM| with 2 Pillow Covers - Gold |
| Net Quantity | 1 sets |
| Weight | 1500 g |
| Package Dimension | 274L x 274W x 274H cm |
| Product Dimensions | 36L x 31W x 11H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691094436 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |