8907691060370
1 Double Comforter
Turquoise
DOUBLE - 90X108
8907691060370
1 Double Comforter
Turquoise
DOUBLE - 90X108
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | turquoise |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 274L x 229W x 274H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
8907691060370
1 Double Comforter
Turquoise
DOUBLE - 90X108
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | turquoise |
| Brand | DDECOR Live beautiful |
| Material | cotton |
| Common name | DDECOR - Primary Collection 100% Cotton Ethnic Pattern 136TC King Quilt |229 CM X 274 CM| - Turquoise |
| Net Quantity | 1 sets |
| Weight | 3600 g |
| Package Dimension | 274L x 229W x 274H cm |
| Product Dimensions | 274L x 229W x 274H cm |
| Manufacturer or packer name | D Décor Home Fabrics Pvt. Ltd. |
| Manufacturer or packer address | DDecor Home Fabrics Unit No 1461/1471 Bldg. No 14, 6th and 7th floor, Solitaire Corporate Park, 167Guru Hargovindji Marg, Chakala Andheri East Mumbai 400093 |
| Manufacturing Date | 2026 |
| EAN | 8907691060370 |
| contact details consumer care | D Decor Home Fabrics Private Limited, [email protected] |