AIRWILL Blue Printed Pattern Cotton Door Curtains 4x7ft Pack of 2 Pieces
AIRWILL Blue Printed Pattern Cotton Door Curtains 4x7ft Pack of 2 Pieces
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 65x85 cm |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 5 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Metallic Grey |
| size | 65x85 cm |
| style | Bib |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | kitchen and home products |
| Net Quantity | 5 unit |
| Weight | 200 g |
| Package Dimension | 10L x 24W x 26H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Mar |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |