Airwill Premium Cotton Chef's Free Size Checkered Pattern Apron (Green, Pack of 1 pc)
Airwill Premium Cotton Chef's Free Size Checkered Pattern Apron (Green, Pack of 1 pc)
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 65x80 cm |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Green |
| size | 65x80 cm |
| style | Checkered |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | kitchen and home products |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 200 g |
| Package Dimension | 11L x 22W x 26H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 23-Jan |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |