Airwill Cotton Olive Leaf Designed Blackout and Room Darkening 5ft Window Curtains Pack of 1 pc. (Floral - Green)
Airwill Cotton Olive Leaf Designed Blackout and Room Darkening 5ft Window Curtains Pack of 1 pc. (Floral - Green)
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 5.02 L x 4.00 W Feet |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | Airwill Home Collections Pvt Ltd |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Green |
| size | 5.02 L x 4.00 W Feet |
| style | Floral |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Curtains |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | AW-CT-W-S-1051 |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 5L x 21W x 27H cm |
| Manufacturer or packer name | Airwill Home Collections Pvt Ltd |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 20-Nov |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |