Airwill, Cotton Indian Designed Flower Floral Pattern Door - 4x7ft Curtains - (Pack of 1 pc) - Multicolor
Airwill, Cotton Indian Designed Flower Floral Pattern Door - 4x7ft Curtains - (Pack of 1 pc) - Multicolor
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 7.02 L x 4.00 W Feet |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | Airwill Home Collections Private Limited |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Multicolour |
| size | 7.02 L x 4.00 W Feet |
| style | Floral |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Curtains |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | Cotton Door Curtain |
| Package Dimension | 25L x 20W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | Airwill Home Collections Private Limited |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 23-Jan |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |