AIRWILL Cotton Gingham Check Pink Designed Checks Blackout and Room Darkening Window Curtain - 5ft , Pink
AIRWILL Cotton Gingham Check Pink Designed Checks Blackout and Room Darkening Window Curtain - 5ft , Pink
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 5.02 L x 4.00 W Feet |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Pink |
| size | 5.02 L x 4.00 W Feet |
| style | Modern |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Kitchen And Home Products |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | Cotton Window Curtains |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 5L x 22W x 28H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 20-Nov |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |