Airwill Cotton Classic Diamond Purple Designed Blackout and Room Darkening 5ft Window Curtains Pack of 1 pc. (Printed - Purple)
Airwill Cotton Classic Diamond Purple Designed Blackout and Room Darkening 5ft Window Curtains Pack of 1 pc. (Printed - Purple)
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 5.02 L x 4.00 W Feet |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Purple |
| size | 5.02 L x 4.00 W Feet |
| style | Classic |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Curtains |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | Cotton Window Curtains |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 5L x 22W x 26H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 20-Nov |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |