Airwill Branded Cotton Designer Flower Printed Door Curtains, Sized 120 cm Width and 210 cm Length ( 4 ft by 7 ft), Pack of 2 Pieces
Airwill Branded Cotton Designer Flower Printed Door Curtains, Sized 120 cm Width and 210 cm Length ( 4 ft by 7 ft), Pack of 2 Pieces
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 120x210 cm / 4x7 ft |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 2 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Flower |
| size | 120x210 cm / 4x7 ft |
| style | Printed |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Curtains |
| Net Quantity | 2 unit |
| Weight | 1200 g |
| Package Dimension | 8L x 24W x 29H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Apr |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |