Airwill Branded 100% Cotton 300TC Sateen Stripe Weaved Double Size Bed Sheets with 2 Pillow Covers
Airwill Branded 100% Cotton 300TC Sateen Stripe Weaved Double Size Bed Sheets with 2 Pillow Covers
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 228x254 cm |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 3 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | White |
| size | 228x254 cm |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Kitchen And Home Products |
| Net Quantity | 3 unit |
| Weight | 920 g |
| Package Dimension | 7L x 19W x 27H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 19-Jan |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |