Airwill Cotton 300TC Double Size Jacquard Weaved Pattern 90x100 inches Bedheets (Purple, Pack of 1 Bedsheet & 2 Pillow Covers)
Airwill Cotton 300TC Double Size Jacquard Weaved Pattern 90x100 inches Bedheets (Purple, Pack of 1 Bedsheet & 2 Pillow Covers)
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 65x80cm |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 5 unit |
| Manufacturer or packer name | Airwill Home Collections Private Limited |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Solid |
| size | 65x80cm |
| style | Bib |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | Aprons |
| Net Quantity | 5 unit |
| Package Dimension | 22L x 20W x 4H cm |
| Manufacturer or packer name | Airwill Home Collections Private Limited |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Mar |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |