Airwill 100% Cotton Quality Solid Pattern Weaved Free Sized Apron with 1 Center Pocket and Long Straps (Pink,Blue,Orange - Pack of 3)
Airwill 100% Cotton Quality Solid Pattern Weaved Free Sized Apron with 1 Center Pocket and Long Straps (Pink,Blue,Orange - Pack of 3)
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Standard / 65x80 cm |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Pink, Blue, Orange |
| size | Standard / 65x80 cm |
| style | Bib |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | kitchen and home products |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | Cotton Bib Model Free Size Apron |
| Weight | 600 g |
| Package Dimension | 7L x 16W x 22H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 23-Jan |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |