Airwill 100% Cotton Premium Quality Checkered Pattern Free Sized Apron (Orange,Green , Pack of 2)
Airwill 100% Cotton Premium Quality Checkered Pattern Free Sized Apron (Orange,Green , Pack of 2)
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | 65x80 cm |
| Brand | AIRWILL |
| Net Quantity | 5 unit |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Orange, Green |
| size | 65x80 cm |
| style | Bib, Checkered |
| Brand | AIRWILL |
| Common name | kitchen and home products |
| Net Quantity | 5 unit |
| Model number | Cotton Bib Model Free Size Apron |
| Weight | 400 g |
| Package Dimension | 5L x 18W x 22H cm |
| Manufacturer or packer name | AIRWILL |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Mar |
| contact details consumer care | Airwill Home Collections Private Limited , [email protected] |