67efc005e50169494b0ef41aAC-DC Adaptor 12V DC@5Amp 140V-300VAC 47-53Hz - KSLED1205 ( Suitable for electronic devices DC LED strip lights,CCTV security camera DVR NVR, RO,Modems, Piano,etc
Suitable for use with electronic devices that require 12V DC and consume less than 60W of power, such as 5050 strip or 3528 LED strip lights,12v strip lighting,CCTV security camera DVR NVR,LCD monitor, RO,Modems, Piano,etc
Looking for a reliable and efficient AC-DC adapter? Look no further than the Core AC-DC Adapter. This adapter is designed to provide 12VDC @ 5Amp of power to your devices, making it ideal for use with a wide range of electronic devices. The adapter is also made with high-quality materials and construction, so you can be sure it will last.
MS--EPS3SAFU
INR455In Stock
CORE
AC-DC Adaptor 12V DC@5Amp 140V-300VAC 47-53Hz - KSLED1205 ( Suitable for electronic devices DC LED strip lights,CCTV security camera DVR NVR, RO,Modems, Piano,etc
Suitable for use with electronic devices that require 12V DC and consume less than 60W of power, such as 5050 strip or 3528 LED strip lights,12v strip lighting,CCTV security camera DVR NVR,LCD monitor, RO,Modems, Piano...
Read More
Key Attributes
Country of originIndia
BrandCORE
Net Quantity1 piece
Manufacturer or packer nameK S Led
View full attributes
Country of originIndia
BrandCORE
Common nameAdpter
Net Quantity1 piece
Package Dimension16L x 8W x 4H cm