INDIAN WOMEN IN GENERAL WEAR TRADITIONAL ATTIRE WITH DIFFERENT DESIGNS OF AARI WORK
INDIAN WOMEN IN GENERAL WEAR TRADITIONAL ATTIRE WITH DIFFERENT DESIGNS OF AARI WORK
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | M |
| Colour | gold |
| Gender | female |
| Brand | SRI HARSHA LADIES TAILORS |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 14.5L x 33W x 14.5H cm |
| Manufacturer or packer name | GANDLAPENTA CHANDRAKALA |
INDIAN WOMEN IN GENERAL WEAR TRADITIONAL ATTIRE WITH DIFFERENT DESIGNS OF AARI WORK
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | M |
| Colour | gold |
| Fabric | silk |
| Gender | female |
| Brand | SRI HARSHA LADIES TAILORS |
| Colour Name | GOLD |
| Common name | SILK CLOTH |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 10L x 6W x 10H cm |
| Product Dimensions | 14.5L x 33W x 14.5H cm |
| Manufacturer or packer name | GANDLAPENTA CHANDRAKALA |
| Manufacturer or packer address | ,NEAR POLICE OUT POST, MBT ROAD , ANGALLU,KURABALAKOTA MANDAL, ANNAMAYYA DISTRICT |
| Manufacturing Date | 09/2024 |
| contact details consumer care | SRI HARSHA LADIES TAILORS, [email protected] |