Simplify your cleaning routine with this versatile 5-in-1 Handheld Bathroom Cleaning Brush Scrubber. Designed for convenience and efficiency, this cordless and rechargeable power scrubber is perfect for tackling tough dirt and ...
Read MoreSimplify your cleaning routine with this versatile 5-in-1 Handheld Bathroom Cleaning Brush Scrubber. Designed for convenience and efficiency, this cordless and rechargeable power scrubber is perfect for tackling tough dirt and ...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | multi colour |
| Model | dc |
| Brand | dc |
| Net Quantity | 1 unit |
| Manufacturer or packer name | Ruhi Enterprise |
Simplify your cleaning routine with this versatile 5-in-1 Handheld Bathroom Cleaning Brush Scrubber. Designed for convenience and efficiency, this cordless and rechargeable power scrubber is perfect for tackling tough dirt and grime in your bathroom and beyond.
Key Features:
Package Includes:
Specifications:
| Country of origin | India |
|---|---|
| Special Feature | push start |
| Colour | multi colour |
| Includes | Cable |
| Height | 10 cm |
| Breadth | 10 cm |
| Length | 20 cm |
| Weight | 300 g |
| Model | dc |
| Brand | dc |
| Common name | Cleaning Brush |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 12L x 15W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Ruhi Enterprise |
| Manufacturer or packer address | 323, Vishala Supreme, SP Ring Road |
| Manufacturing Date | 02/2026 |
| contact details consumer care | Ruhi Enterprise, [email protected] |