4 in 1 Fast Charging Cable With Multiport USB-C to Type C, USB-C to Lightning Adapter Cable Fast Charging Nylon Braided Charging Cable for iOS / Smartphones | 65W Cable (1 Pc)
Description :-
4 in 1 Fast Charging Cable With Multiport USB-C to Type C, USB-C to Lightning Adapter Cable Fast Charging Nylon Braided Charging Cable for iOS / Smartphones | 65W Cable (1 Pc)
Description :-
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | genric |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 17L x 8W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | India |
4 in 1 Fast Charging Cable With Multiport USB-C to Type C, USB-C to Lightning Adapter Cable Fast Charging Nylon Braided Charging Cable for iOS / Smartphones | 65W Cable (1 Pc)
Description :-
Dimension :-
Volu. Weight (Gm) :- 92
Country Of Origin :-India
GST :-18%
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | genric |
| Common name | Cable |
| Net Quantity | 1 unit |
| Expiry Date | N/A |
| Package Dimension | 5L x 5W x 3H cm |
| Product Dimensions | 17L x 8W x 3H cm |
| Manufacturer or packer name | India |
| Manufacturer or packer address | India |
| Manufacturing Date | Refer to label |
| contact details consumer care | Tiwari Telecom, [email protected] |