Dust/Mist Respirator (White)
Dust/Mist Respirator (White)
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Generic |
| Net Quantity | 50 unit |
| Product Dimensions | 27L x 13W x 14H cm |
| Manufacturer or packer name | 3M |
Dust/Mist Respirator (White)
| Country of origin | India |
|---|---|
| Prescription Required | No |
| Brand | Generic |
| Common name | Respirator |
| Net Quantity | 50 unit |
| Model number | HV3321 |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 12L x 18W x 30H cm |
| Product Dimensions | 27L x 13W x 14H cm |
| Manufacturer or packer name | 3M |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Mar |
| contact details consumer care | BEARING SALES CORPORATION, [email protected] |