- The shelf can be used as an open display rack for charmingly displaying your collections or for additional storage of plants, books, et...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Rashmi |
| Colour | multi colour |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 20L x 20W x 20H cm |
| Manufacturer or packer name | Crafts India |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Material | wooden |
| Brand | Rashmi |
| Colour | multi colour |
| Common name | Decor Table |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 30L x 30W x 30H cm |
| Product Dimensions | 20L x 20W x 20H cm |
| Manufacturer or packer name | Crafts India |
| Manufacturer or packer address | Rashmi traders 597 rath road bbsr 751002 |
| Manufacturing Date | 02/2024 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |