- Comprehensive Tool Set: The Cartman 148-Piece Tool Kit includes all the crucial tools needed for everyday home repairs and maintenance, fr...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 37L x 22W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | Household |
| Net Quantity | 1 unit |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 37L x 22W x 6H cm |
| Product Dimensions | 37L x 22W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi traders |
| Manufacturer or packer address | plot no-597, rath road, old town, bbsr |
| Manufacturing Date | 12/2023 |
| contact details consumer care | Rashmi Traders, [email protected] |