
| Material | Polypropylene (PP) |
| Product Measurement | 44 width x 22 height centimetres |
| distinctive feature | Lighter weight |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | dark grey |
| Brand | Sunshine Electricals And Electronics |
| Net Quantity | 1 count |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi Traders |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Product Measurement | 44 width x 22 height centimetres |
| distinctive feature | Lighter weight |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | dark grey |
| Material | polypropylene |
| Brand | Sunshine Electricals And Electronics |
| Common name | Cloth hanger |
| Net Quantity | 1 count |
| Weight | 500 g |
| Package Dimension | 15L x 15W x 15H cm |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 12H cm |
| Manufacturer or packer name | Rashmi Traders |
| Manufacturer or packer address | 597 rath road bbsr |
| Manufacturing Date | 12/2024 |
| contact details consumer care | Sunshine Electricals And Electronics, [email protected] |
