OPPO A55 (Rainbow Blue, 4GB RAM, 64GB Storage)
OPPO A55 (Rainbow Blue, 4GB RAM, 64GB Storage)
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| model | oppo A55 |
| os type | Android |
| ram | 4 GB |
| ram unit | 4 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | rainbow blue |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | NA |
| manufacturer or packer address | NA |
| common or generic name of commodity | Smart Phone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |