OPPO A16e (White, 3GB RAM, 32GB Storage)
OPPO A16e (White, 3GB RAM, 32GB Storage)
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| colour | #FFFFFF |
| model | OPPO A16E 3GB |
| os type | Android |
| ram | 3 GB |
| ram unit | 3 GB |
| storage | 32 GB |
| storage unit | 32 GB |
| colour name | white |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | OPPO MOBILES INDIA PVT |
| manufacturer or packer address | OPPO MOBILES INDIA PVT, OPPO Mobiles India Pvt Ltd, 5th FLOOR, Tower B, BUILDING, N-8, DLF Cyber City, DLF Phase 2,Gurugram, Haryana 122002 |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |