Vivo Y21e (64GB ROM, 3GB RAM, Diamond Glow)
Vivo Y21e (64GB ROM, 3GB RAM, Diamond Glow)
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Vivo |
| model | VIVO Y21E 3GB |
| os type | Android |
| ram | 3 GB |
| ram unit | 3 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | diamond glow |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | Vivo Mobile India Pvt Ltd |
| manufacturer or packer address | Vivo Mobile India Pvt Ltd, Vivo Mobile India Pvt Ltd Tech-1 and Tech-2, World Trade Centre, Plot no-TZ-13A, Techzone (I.T. Park), Greater Noida, Uttar Pradesh, India. Pin - 201308 |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |