OPPO A54 (Starry Blue, 4GB RAM, 128GB Storage)
OPPO A54 (Starry Blue, 4GB RAM, 128GB Storage)
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| model | OPPO A54 |
| os type | Android |
| ram | 4 GB |
| ram unit | 4 GB |
| storage | 128 GB |
| storage unit | 128 GB |
| colour name | starry blue |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | OPPO Mobiles India |
| manufacturer or packer address | OPPO Mobiles India |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |