About this item16MP AI Dual Rear Camera, Quad
About this item16MP AI Dual Rear Camera, Quad
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Tecno |
| model | TECO SPARK 8 4GB/64GB |
| colour | turquoise cyan |
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Tecno |
| model | TECO SPARK 8 4GB/64GB |
| os type | Android |
| ram | 4 GB |
| ram unit | 4 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | turquoise cyan |
| colour | turquoise cyan |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | ISMARTU INDIA |
| manufacturer or packer address | ISMARTU INDIA |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |