About this item13MP+2MP rear camera | 8MP Self
About this item13MP+2MP rear camera | 8MP Self
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Vivo |
| model | VIVO Y15s 3GB/64GB |
| os type | Android |
| ram | 3 GB |
| ram unit | 3 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | mystic blue |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | NA |
| manufacturer or packer address | NA |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |