16.55cm (6.52) HD+ Big Screen | All-Day Eye Care S
16.55cm (6.52) HD+ Big Screen | All-Day Eye Care S
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| colour | #0000FF |
| model | Oppo A16K |
| os type | Android |
| ram | 3 GB |
| ram unit | 3 GB |
| storage | 32 GB |
| storage unit | 32 GB |
| colour name | blue |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | oppo mobile india pvt ltd |
| manufacturer or packer address | oppo mobile india pvt ltd |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |