Connectivity: Bluetooth 5.3 for fast and stable pairing.
Battery Life: Up to 20 hours of total playback with the charging case.
Sound Quality: High-fidelity sound with deep bass and clear treble.
Design: Ergonomic lightweig...
अधिक पढ़ेंConnectivity: Bluetooth 5.3 for fast and stable pairing.
Battery Life: Up to 20 hours of total playback with the charging case.
Sound Quality: High-fidelity sound with deep bass and clear treble.
Design: Ergonomic lightweig...
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| रंग | grey |
| गारंटी | No Warranty |
| ब्रैंड | Generic |
| नमूना | True Wireless Earbuds |
| शुद्ध मात्रा | 1 unit |
| उत्पाद आयाम | 5.5L x 5.5W x 2.8H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Razvia shop |
Connectivity: Bluetooth 5.3 for fast and stable pairing.
Battery Life: Up to 20 hours of total playback with the charging case.
Sound Quality: High-fidelity sound with deep bass and clear treble.
Design: Ergonomic lightweight design, comfortable for long hours.
Charging: Support for Type-C fast charging.
Water Resistance: IPX4 Sweat and Splash resistant.
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| रंग | grey |
| गारंटी | No Warranty |
| शामिल | 1 Pair of Earbuds 1 Charging Cable |
| कनेक्टिविटी | wireless |
| ब्रैंड | Generic |
| नमूना | True Wireless Earbuds |
| साधारण नाम | Wireless Earphones |
| शुद्ध मात्रा | 1 unit |
| वज़न | 45 g |
| पैकेज आयाम | 5L x 5W x 2H cm |
| उत्पाद आयाम | 5.5L x 5.5W x 2.8H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Razvia shop |
| निर्माता या पैकर का पता | haji ismail buliding mahim west |
| निर्माण तिथि | 02/26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | z shop mobile, [email protected] |
| गारंटी | एन/ए |