About this item50MP+2MP+2MP Rear Camera | 8MP
About this item50MP+2MP+2MP Rear Camera | 8MP
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Vivo |
| model | Vivo Y21A 4Gb/64Gb |
| os type | Android |
| ram | 4 GB |
| ram unit | 4 GB |
| storage | 128 GB |
| storage unit | 128 GB |
| colour name | pearl white |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | NA |
| manufacturer or packer address | NA |
| common or generic name of commodity | Smart Phone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |