5000mAh powerful battery with 46 days standby | AI
5000mAh powerful battery with 46 days standby | AI
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Tecno |
| model | Spark Go 2022 |
| os type | Android |
| ram | 2 GB |
| ram unit | 2 GB |
| storage | 32 GB |
| storage unit | 32 GB |
| colour name | ice silver |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | G-mobile Device Private Ltd |
| manufacturer or packer address | G-mobile Device Private Ltd |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |