Tecno has again created a featureful, yet budget d
Tecno has again created a featureful, yet budget d
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Tecno |
| model | Spark 9 |
| os type | Android |
| ram | 3 GB |
| ram unit | 3 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | infinity black |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | ISMARTU India Pvt Ltd D-197 & 198 |
| manufacturer or packer address | ISMARTU India Pvt Ltd D-197 & 198, Sector-83 Noida, Gautam Buddh Nagar, Uttar Pradesh-201301 |
| common or generic name of commodity | Mobile |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |