About this item6.52 Inch (16.55cm) HD+ Water
About this item6.52 Inch (16.55cm) HD+ Water
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| model | OPPO A16 4GB /64GB |
| colour | crystal black |
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| model | OPPO A16 4GB /64GB |
| os type | Android |
| ram | 4 GB |
| ram unit | 4 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | crystal black |
| colour | crystal black |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | OPPO Mobiles India Private Limited Plot No.1 |
| manufacturer or packer address | OPPO Mobiles India Private Limited Plot No.1, Sector Ecotech: VII, Greater Noida, Uttar Pradesh 201306 |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |