1.
আরও পড়ুন| মাত্রিভূমি | ভারত |
|---|---|
| আকার | 2-2, 2-4, 2-6, 2-8 |
| রঙ | pink |
| ব্র্যান্ড | Pushpam Bangles |
| লিঙ্গ | female |
| মোট পরিমাণ | 3 dozen |
| পণ্যের মাত্রা | 6L x 6W x 9H cm |
| প্রস্তুতকারক বা প্যাকারের নাম | Pushpam Bangles |
1. Elevate your accessory game with our exquisite Metal Matte Finished Light Pink Bangles “Set of 36”. Designed to make a statement, these sleek bracelets offer a modern touch to any outfit, whether you're dressing up for a special occasion or adding flair to your everyday look. The matte finish not only enhances their elegance but also ensures durability, making them a perfect addition to your jewelry collection. Embrace versatility and style with this must-have accessory that complements any ensemble effortlessly.
| মাত্রিভূমি | ভারত |
|---|---|
| আকার | 2-2, 2-4, 2-6, 2-8 |
| রঙ | pink |
| প্রলেপ | alpha |
| বেস মেটাল | alloy |
| ব্র্যান্ড | Pushpam Bangles |
| লিঙ্গ | female |
| সাধারণ নাম | Metal Matte Finished Bangles |
| মোট পরিমাণ | 3 dozen |
| মেয়াদ শেষ হওয়ার তারিখ | N/A |
| ওজন | 80 g |
| প্যাকেজের মাত্রা | 15L x 10W x 10H cm |
| পণ্যের মাত্রা | 6L x 6W x 9H cm |
| প্রস্তুতকারক বা প্যাকারের নাম | Pushpam Bangles |
| প্রস্তুতকারক বা প্যাকারের ঠিকানা | 1621, Ground floor, Thakor Vas, NavrangPura Village, |
| উৎপাদন তারিখ | 07/2025 |
| নির্দেশনা | 2. Note: kindly check your bangle size from the size Chart, We Highly Appreciate If You "Confirm the Size First Before Placing Any Order” To Avoid Return/Replacement Issue. Color may warry change 5% to 10% due to image Issue. |
| স্টোরেজ শর্ত | 3. Care Tips: After using the bangle, clean it with a soft cotton cloth and store it in an airtight plastic bag at room temperature to maintain its color and quality |
| যোগাযোগের বিবরণ ভোক্তা সেবা | Pushpam Bangels, [email protected] |