Plastic Airtight 3 Compartment Tiffin / Lunch Box with Handle & Push Lock
Stylist Lunch Box with an Elegant Look
Healthy Eating Lifestyle
Cook your own h...
рдЕрдзрд┐рдХ рдкрдврд╝реЗрдВ
Plastic Airtight 3 Compartment Tiffin / Lunch Box with Handle & Push Lock
Stylist Lunch Box with an Elegant Look
Healthy Eating Lifestyle
Cook your own healthy meal, save money for eating out and also time saving if you do food preparation for few days.
Safe & Reusable
by using BPA free and toxic free materials, you can enjoy your meal without worry, this lunch box is designed to be reusable.
Easy to Handle
It has a high quality Handle for long performance.
Features
Enjoy healthy, tasty and fresh meal in food link lunch box which is made of food grade and BPA free plastic.
Unlike ordinary plastic that leach chemicals, Our Lunch box is manufactured using international concept, it is made of sturdy fabric and virgin BPA free plastic and is safe for food contact, storage and consumption.
Stop your worries of spilling of food contents from the lunch box. Yellow Leaf lunch packs is one shop solution that addresses all your precautions before carrying lunch.
Country Of Origin : INDIA
Plastic Airtight 3 Compartment Tiffin / Lunch Box with Handle & Push Lock
Stylist Lunch Box with an Elegant Look
Healthy Eating Lifestyle
Cook your own h...
рдЕрдзрд┐рдХ рдкрдврд╝реЗрдВ| рдЙрджреНрдЧрдо рджреЗрд╢ | рднрд╛рд░рдд |
|---|---|
| рдмреНрд░реИрдВрдб | Rashmi |
| рд░рдВрдЧ | multi colour |
| рд╢реБрджреНрдз рдорд╛рддреНрд░рд╛ | 1 piece |
| рдЙрддреНрдкрд╛рдж рдЖрдпрд╛рдо | 17L x 17W x 17H cm |
| рдирд┐рд░реНрдорд╛рддрд╛ рдпрд╛ рдкреИрдХрд░ рдХрд╛ рдирд╛рдо | RASHMI TRADERS |
Plastic Airtight 3 Compartment Tiffin / Lunch Box with Handle & Push Lock
Stylist Lunch Box with an Elegant Look
Healthy Eating Lifestyle
Cook your own healthy meal, save money for eating out and also time saving if you do food preparation for few days.
Safe & Reusable
by using BPA free and toxic free materials, you can enjoy your meal without worry, this lunch box is designed to be reusable.
Easy to Handle
It has a high quality Handle for long performance.
Features
Enjoy healthy, tasty and fresh meal in food link lunch box which is made of food grade and BPA free plastic.
Unlike ordinary plastic that leach chemicals, Our Lunch box is manufactured using international concept, it is made of sturdy fabric and virgin BPA free plastic and is safe for food contact, storage and consumption.
Stop your worries of spilling of food contents from the lunch box. Yellow Leaf lunch packs is one shop solution that addresses all your precautions before carrying lunch.
Country Of Origin : INDIA
| рдЙрджреНрдЧрдо рджреЗрд╢ | рднрд╛рд░рдд |
|---|---|
| рд╕рд╛рдордЧреНрд░реА | plastic |
| рдмреНрд░реИрдВрдб | Rashmi |
| рд░рдВрдЧ | multi colour |
| рд╕рд╛рдзрд╛рд░рдг рдирд╛рдо | Tiffin Box |
| рд╢реБрджреНрдз рдорд╛рддреНрд░рд╛ | 1 piece |
| рд╡рдЬрд╝рди | 500 g |
| рдкреИрдХреЗрдЬ рдЖрдпрд╛рдо | 17L x 17W x 17H cm |
| рдЙрддреНрдкрд╛рдж рдЖрдпрд╛рдо | 17L x 17W x 17H cm |
| рдирд┐рд░реНрдорд╛рддрд╛ рдпрд╛ рдкреИрдХрд░ рдХрд╛ рдирд╛рдо | RASHMI TRADERS |
| рдирд┐рд░реНрдорд╛рддрд╛ рдпрд╛ рдкреИрдХрд░ рдХрд╛ рдкрддрд╛ | Rashmi traders 597 rath road bbsr 751002 |
| рдирд┐рд░реНрдорд╛рдг рддрд┐рдерд┐ | 02/2024 |
| рд╕рдВрдкрд░реНрдХ рд╡рд┐рд╡рд░рдг рдЙрдкрднреЛрдХреНрддрд╛ рджреЗрдЦрднрд╛рд▓ | Rashmi Traders, [email protected] |
