Brand Zero Key Rings With Chain - Pack of 5 Pcs
Size: Standard Size 28mm Diameter
Quantity: Pack of 5 Pcs.
Colour: Steel Colour
Add this Key Rings to your hand crafter Wooden Bases, Acrylic Ba...
अधिक पढ़ेंBrand Zero Key Rings With Chain - Pack of 5 Pcs
Size: Standard Size 28mm Diameter
Quantity: Pack of 5 Pcs.
Colour: Steel Colour
Add this Key Rings to your hand crafter Wooden Bases, Acrylic Ba...
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| आकार | 13cm by 13cm |
| आकार | 21.5"*29" |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 5 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
Brand Zero Key Rings With Chain - Pack of 5 Pcs
Size: Standard Size 28mm Diameter
Quantity: Pack of 5 Pcs.
Colour: Steel Colour
Add this Key Rings to your hand crafter Wooden Bases, Acrylic Bases, Faux Leather Bases, Chipboard Bases, Card Stock Bases, Paper Bases, etc., to convert them into Beautiful DIY Key Chains.
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| सामग्री | metal |
| आकार | 13cm by 13cm |
| आकार | 21.5"*29" |
| व्यास | 4.50 mm |
| उत्पाद कोड | S4-211 |
| व्यास | half inch |
| आकार और मोटाई | 3.0" * 3.0" & 4.0mm |
| मोटाई | 3mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 30 mm |
| साधारण नाम | Brand Zero Key Rings With Chain - Pack of 5 Pcs |
| शुद्ध मात्रा | 5 piece |
| पैकेज आयाम | 10L x 10W x 6H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |