Parryware Floorclean Floor Cleaner 1000 ml (Pack of 2)
1. Suitable for all types of surfaces
2. Available in unique fragrances
3. Does not damage tiles, marble or granite
4. Concentrated, longlasting and saves ...
વધુ વાંચોParryware Floorclean Floor Cleaner 1000 ml (Pack of 2)
1. Suitable for all types of surfaces
2. Available in unique fragrances
3. Does not damage tiles, marble or granite
4. Concentrated, longlasting and saves ...
વધુ વાંચો| મૂળ દેશ | ભારત |
|---|---|
| બ્રાન્ડ | Parryware |
| ચોખ્ખી માત્રા | 2 x 1000 ml |
| ઉત્પાદક અથવા પેકરનું નામ | Roca Bathroom Products Private Limited |
Parryware Floorclean Floor Cleaner 1000 ml (Pack of 2)
1. Suitable for all types of surfaces
2. Available in unique fragrances
3. Does not damage tiles, marble or granite
4. Concentrated, longlasting and saves money
5. Safe for pets
| મૂળ દેશ | ભારત |
|---|---|
| બ્રાન્ડ | Parryware |
| સામાન્ય નામ | Floor Cleaner |
| ચોખ્ખી માત્રા | 2 x 1000 ml |
| સમાપ્તિ તારીખ | 24 months from the date of manufacture |
| વજન | 2000 g |
| ઉત્પાદક અથવા પેકરનું નામ | Roca Bathroom Products Private Limited |
| ઉત્પાદક અથવા પેકર સરનામું | Cratus, 602 PARSN MANERE SUIT NO 6 A WING GROUND FLOOR, Anna Salai, Chennai, Tamil Nadu 600006 |
| ઉત્પાદન તારીખ | May-23 |
| સંગ્રહ શરતો | Store in a cool and dry place |
| ગ્રાહક સંભાળ સંપર્ક વિગતો | CratusParryware, [email protected] |