Be the first to review this product
Upload a Photo
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ministry of Information & Broadcasting |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 25L x 4W x 30H cm |
| Manufacturer or packer name | Publications Division, M/O Information & Broadcasting, Govt. of India |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Ministry of Information & Broadcasting |
| Common name | Abode Under the Dome [Hardcover] [Jan 01, 2015] Publication Division |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 2600 g |
| Package Dimension | 29.1L x 24.6W x 5.6H cm |
| Product Dimensions | 25L x 4W x 30H cm |
| Manufacturer or packer name | Publications Division, M/O Information & Broadcasting, Govt. of India |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2/2016 |
| ISBN | 8123020201 |
| EAN | 9788123020204 |
| contact details consumer care | Publications Division, [email protected] |