- Kitchen cleaning spray- Fast acting formula to remove Oil, Dirt, grease, spills, grime, dried stubborn food stains etc. Vanishes the most stubborn Kitchen stains...
Be the first to review this product
Upload a Photo
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Parryware |
| Net Quantity | 2 x 500g |
| Manufacturer or packer name | Roca Bathroom Products Private Limited |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Parryware |
| Common name | Swipe N Shine Kitchen Cleaner |
| Net Quantity | 2 x 500g |
| Expiry Date | 36 months from the date of manufacture |
| Weight | 1000 g |
| Manufacturer or packer name | Roca Bathroom Products Private Limited |
| Manufacturer or packer address | Cratus, 602 PARSN MANERE SUIT NO 6 A WING GROUND FLOOR, Anna Salai, Chennai, Tamil Nadu 600006 |
| Manufacturing Date | May-23 |
| Storage conditions | Store in a cool and dry place |
| contact details consumer care | CratusParryware, [email protected] |