Natural white Distressed Solid Wood Coffee Table
Natural white distressed wood coffee table, Tired of serving the guests? This
Read MoreNatural white distressed wood coffee table, Tired of serving the guests? This
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 41L x 41W x 46H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
Natural white distressed wood coffee table, Tired of serving the guests? This wooden coffee table on wheels defines ultimate sophistication and introduces endless charm to your living space. Great to look at, the round coffee table has perfectly rounded and strong wheels that accentuate its beauty.
Dimensions:-
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | Furniture |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM479 |
| Weight | 4500 g |
| Package Dimension | 45L x 45W x 50H cm |
| Product Dimensions | 41L x 41W x 46H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342479 |
| Manufacturing Date | Oct-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |