Wooden Rustic Mirrors for Wall Mirror Frame With Glass
BAANMATA INTERNATIONAL beautiful hand carved wall frame mirror to deco...
Read MoreBAANMATA INTERNATIONAL beautiful hand carved wall frame mirror to deco...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 61L x 4W x 102H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
BAANMATA INTERNATIONAL beautiful hand carved wall frame mirror to decorate your pretty home. Carved in traditional Rajasthani style it will add a traditional feel to your living room, Dressing room. You can also use it as a photo frame. It is also a great option for gift. This frame with mirror will give a perfect classic-earthen look to your room. Size-61x4x102 cm
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | FURNITURE |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM460 |
| Weight | 7500 g |
| Package Dimension | 68L x 10W x 108H cm |
| Product Dimensions | 61L x 4W x 102H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342460 |
| Manufacturing Date | Oct-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |