| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 count |
| Product Dimensions | 102L x 102W x 51H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 count |
| Model number | VM66 |
| Weight | 30000 g |
| Package Dimension | 105L x 105W x 55H cm |
| Product Dimensions | 102L x 102W x 51H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 DHAM PALPAL VILLAGE |
| Manufacturing Date | Apr-25 |
| Instructions | WIPE CLEAN WITH SOFT CLOTHS |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |