Wooden Letter Box for Storage | Desktop Organizer
Vintage Indian Beautiful Wooden Fine Decorative Wooden letter Box With rich Brass work, two drawers and Multi-utility Trinket Decorative...
Read MoreVintage Indian Beautiful Wooden Fine Decorative Wooden letter Box With rich Brass work, two drawers and Multi-utility Trinket Decorative...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 34L x 22W x 31H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
Vintage Indian Beautiful Wooden Fine Decorative Wooden letter Box With rich Brass work, two drawers and Multi-utility Trinket Decorative Box Unique Collectible holders, which uses as desktop organizer, pen, letter holder. Great Piece To use!!
Handcrafted of brass and mango wood with natural finish.
Beautiful Décor, Personal Gifting. Beautiful Art Piece In Nice Decorative Shape. Ready To Be Part Of Your Collection. Treat For Vintage Art Lovers.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | Letter Box |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM425 |
| Weight | 2500 g |
| Package Dimension | 38L x 27W x 36H cm |
| Product Dimensions | 34L x 22W x 31H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 NEW KHATU SHAYAM MANDIR PAL VILLAGE JODHPUR 342425 |
| Manufacturing Date | Aug-23 |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |