A wooden carved mango wood trunk can serve as both a coffee table and a side table, offering a blend of functionality and aesthetic appeal. Here are some key points about such a piece:
Size-29.5x14x17 inch
Colour- White With Natural
Read MoreA wooden carved mango wood trunk can serve as both a coffee table and a side table, offering a blend of functionality and aesthetic appeal. Here are some key points about such a piece:
Size-29.5x14x17 inch
Colour- White With Natural
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Product Dimensions | 75L x 35.5W x 43H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
A wooden carved mango wood trunk can serve as both a coffee table and a side table, offering a blend of functionality and aesthetic appeal. Here are some key points about such a piece:
Size-29.5x14x17 inch
Colour- White With Natural
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Common name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Net Quantity | 10 unit |
| Model number | VM78 |
| Weight | 9000 g |
| Package Dimension | 80L x 40W x 48H cm |
| Product Dimensions | 75L x 35.5W x 43H cm |
| Manufacturer or packer name | BAANMATA INTERNATIONAL |
| Manufacturer or packer address | 147 DHAM PALPAL VILLAGE |
| Manufacturing Date | Apr-25 |
| Instructions | WIPE CLEAN WITH SOFT CLOTHS, AVOID CHEMICAL CLEANERS |
| contact details consumer care | BAANMATA INTERNATIONAL, [email protected] |