4 GB RAM | 64 GB ROM | Expandable Upto 1 TB|16.54
4 GB RAM | 64 GB ROM | Expandable Upto 1 TB|16.54
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Vivo |
| model | VIVO Y21G 4GB/64GB |
| os type | Android |
| ram | 4 GB |
| ram unit | 4 GB |
| storage | 64 GB |
| storage unit | 64 GB |
| colour name | diamond glow |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | Plvivo Mobile India Private Limited TEC-1 and TEC-2 World Trade Centre Plot No TZ-13A Techzone IT Park Noida-201308 |
| manufacturer or packer address | Plvivo Mobile India Private Limited TEC-1 and TEC-2 World Trade Centre Plot No TZ-13A Techzone IT Park Noida-201308 |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |